Register account

By registering on the site you will have (a) the ability to contact other users, placing advertisements, photos, comments, etc.

I register »

Login to your account:

 
Today this power more you need than in any other age ...

I need prayer


WPNM Dzień 9. Modlimy się za wszystkich zadłużonych


Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.

rnrn

św. Jan Paweł II

rnrn

 

rnrn

Fragment wypowiedzi osoby zadłużonej: „Z długami i w długach żyje od 20 lat. Pierwszy kredyt wzięłam z konieczności, następne na spłatę poprzednich. Przez długi okres czasu byłam nałogową kredytobiorczynią, podobnie jak alkoholik, żyłam w nałogu brania kredytów. Wciąż brakowało mi na raty, a ponieważ moje dochody były za małe, wciąż dobierałam kredyty, później chwilówki, prywatne pożyczki, lombardowe, wszystkie możliwe na rynku. Każda kolejna przynosiła mi chwilową ulgę, pospłacałam raty i chociaż chwilę mogłam odetchnąć spokojem. Wiedziałam, że jest to ślepa uliczka, ale nie widziałam innego wyjścia”- fragment wypowiedzi osoby uwikłanej w pętlę kredytową.

rnrn

 

rnrn

Ojcze, prosimy Cię za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, naszego Patrona i Orędownika w niebie, pomóż nam otworzyć się na ludzi przygniecionych ciężarem zmartwień wynikających z problemów finansowych, często pozbawionych przyjaciół i nadziei, ulegających pokusie rozpaczy. Pomóż nam znaleźć rozwiązanie tej niezwykle trudnej sytuacji, aby nikt w naszym kraju, w tym świętym czasie Roku Miłosierdzia, nie czuł się pozbawiony pomocy, nie pozostawał sam. Abba.

rnrn

 

rnrn

Co konkretnie mogę zrobić w Roku Miłosierdzia?

rnrn

 

rnrn

Dzisiaj spróbuję otworzyć swoje serce dla siebie i dla innych. Pomimo sytuacji, w której aktualnie się znajduję, pomogę drugiemu człowiekowi w dostępny dla mnie sposób: modlitwą, dobrym słowem lub czynem.

rnrn

W ciągu dnia 3 razy  z miłością pomodlę się o światło Ducha Świętego, abym potrafiła/-ł spojrzeć sercem, a nie rozumem na ludzi przeżywających trudności finansowe, także w sytuacji gdy  ja sama/-sam do nich należę.

rnrn

Przytulę się do Serca Jezusa Miłosiernego  i powiem: Jezu ufam Tobie. Jezu, pragnę z taką samą miłością spojrzeć na drugiego człowieka, z jaką chcę abyś Ty patrzył na mnie. Abba.

rnrn

Ojcze nasz,….

rnrn

Zdrowaś Mario,…

rnrn

Chwała Ojcu,….

rnrn

 

rnrn

Z naszych dobrych uczynków budujmy pomnik św. Jana Pawła II

rnrn

Dołącz do nas

rnrn

 

rnrn

Zobacz nasz pomnik

rnrn

 

« Back


Add Reply

You must be logged in to wiev this content, to be able to add entries

rn