Register account

By registering on the site you will have (a) the ability to contact other users, placing advertisements, photos, comments, etc.

I register »

Login to your account:

 
Today this power more you need than in any other age ...

I need prayer


WPNM Modlimy się za wszystkich przeżywających trudności


Dzień 1.
rnNiech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.

rnrn

św. Jan Paweł II

rnrn


rn 
rn„Nie ma dla mnie nadziei, oddycham ale nie żyję, nie potrafię wyjść z tej matni, w której jestem”- powiedziała jedna z osób przeżywających problemy osobiste. Czy powinniśmy dociekać: co, jak, dlaczego? Czy najpierw zapytać: jak mogę Ci pomóc?To ostatnie pytanie jest dzisiaj niemodne, wielu z nas zastanawia się: w imię czego mam pomagać, czy mnie ktoś pomógł?

rnrn


rnOjcze, dzisiaj przez ręce Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych i św. Jana Pawła II, naszego Patrona i Orędownika w niebie, prosimy, otwórz nasze serca, oczy i uszy, abyśmy umieli dostrzec osoby przygniecione ciężarem doczesnych problemów, którzy stracili już nadzieję na wyjście ze swojej złożonej i trudnej sytuacji.

rnrn


rnOjcze, pomóż nam wszystkim otoczyć się nawzajem miłością i opieką aby nikt w tym świętym czasie Roku Miłosierdzia, nie czuł się pozbawiony pomocy, nie pozostawał sam. Abba. 

rnrn


rn 
rnCo konkretnie mogę zrobić w Roku Miłosierdzia?

rnrn


rn 
rnDzisiaj 3 razy pomodlę się w intencji wszystkich pozbawionych nadziei aby światło bezinteresownego daru drugiego człowieka wskazało im pierwszy krok ku uwolnieniu od ciężarów ponad ludzkie siły.

rnrn


rnPrzytulę się do Serca Jezusa Miłosiernego  i powiem: Jezu ufam Tobie. Jezu, pragnę z taką samą miłością spojrzeć na drugiego człowieka, z jaką chcę abyś Ty patrzył na mnie. Abba.

rnrn


rnOjcze nasz,….
rnZdrowaś Mario,…
rnChwała Ojcu ....
rn 

rn 

rnrn

Z naszych dobrych uczynków budujmy pomnik św. Jana Pawła II

rnrn

Dołącz do nas

rnrn

 

rnrn

Zobacz nasz pomnik

« Back


Add Reply

You must be logged in to wiev this content, to be able to add entries

rn