Rejestracja konta

Rejestrując się w serwisie będziesz miał(a) możliwość skontaktowania się z innymi użytkownikami, zamieszczania ogłoszeń, zdjęć, komentarzy etc.

Rejestruję się »

Logowanie do konta:

 
Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów...

Intencje modlitewne


WPNM Modlimy się za nasze dzieci


Dzień 2.

rnrn

Wolności nie można tylko posiadać, nie można jej zużywać. Trzeba ją stale zdobywać i tworzyć przez prawdę.

rnrn

św. Jan Paweł II

rnrn

 

rnrn

Ojcze, powierzamy Ci dzisiaj w sposób szczególny te nasze dzieci, które mimo młodego wieku z własnej lub cudzej winy pogmatwały drogi swego życia, zaplątały się w nieodpowiednich związkach, znajomościach, używkach, itp., nie widząc niebezpieczeństwa tam, gdzie ono czekało wykorzystując ich niedoświadczenie i naiwność. Ojcze, Ty wiesz, jak często słowa ojca i matki nie przekonują naszych dzieci, pomóż im zobaczyć swoje życie i siebie, takimi, jakimi faktycznie są, pomóż im zobaczyć siebie w prawdzie. Abba.

rnrn

Ojcze, dzisiaj do każdego z naszych dzieci kierujemy z miłością błogosławieństwo z Księgi Liczb:

rnrn

„Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie swoje oblicze i niech cię obdarzy pokojem”.

rnrn

Ojcze, przez ręce św. Jana Pawła II, naszego Patrona i Orędownika w niebie, prosimy, wspomóż nasze dzieci, aby umiały zobaczyć siebie, swoje postępowanie, swoje otoczenie, w świetle prawdy.

rnrn

Ojcze, pomóż nam otoczyć nasze dzieci miłością i opieką, aby każde z nich w tym świętym czasie Roku Miłosierdzia, w każdej sytuacji mogło liczyć na nasze wsparcie. Abba. 

rnrn

 

rnrn

Co konkretnie mogę zrobić w Roku Miłosierdzia?

rnrn


rnDzisiaj 3 razy pomodlę się z miłością w intencji tych dzieci, które znajdują się z jakiegokolwiek powodu w niebezpieczeństwie, aby znalazły potrzebne wsparcie i miłość najbliższych i wyprostowały ścieżki swego życia.

rnrn

Przytulę się do Serca Jezusa Miłosiernego  i powiem: Jezu ufam Tobie. Jezu, pragnę z taką samą miłością spojrzeć na każde dziecko, z jaką chcę abyś Ty patrzył na mnie. Abba.

rnrn


rnOjcze nasz,….
rnZdrowaś Mario,…
rnChwała Ojcu ....

rnrn

 

rnrn

Z naszych dobrych uczynków budujmy pomnik św. Jana Pawła II

rnrn

Dołącz do nas

rnrn

Z naszych dobrych uczynków budujemy pomnik św. Jana Pawła II

« Powrót


Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany(a) aby oglądać tą zawartość, aby móc dodawać wpisy

rn