Rejestracja konta

Rejestrując się w serwisie będziesz miał(a) możliwość skontaktowania się z innymi użytkownikami, zamieszczania ogłoszeń, zdjęć, komentarzy etc.

Rejestruję się »

Logowanie do konta:

 
Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów...

Aktualności

 • św. Siostra Faustyna Kowalska
  św. Siostra Faustyna Kowalska
  2020-10-05

  Ty zaś, Faustyno, darze Boga dla naszej epoki, darze polskiej ziemi dla całego Kościoła, wyjednaj nam, abyśmy mogli pojąć głębię Bożego Miłosierdzia, pomóż nam, abyśmy osobiście go doświadczyli i świadczyli o nim braciom. 

  Czytaj więcej »

 • ODMAWIAJMY RÓŻANIEC
  ODMAWIAJMY RÓŻANIEC
  2020-10-04

  Różaniec to  z pozoru  zwykła modlitwa, długa i nużąca. Tak jednak nie jest! Różaniec to sposób na życie! Odmawiając różaniec oddajemy całe nasze życie Maryi. 

  Czytaj więcej »

 • Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej
  Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej
  2020-07-09

  O najwspanialsza Królowo nieba i ziemi! Orędow­niczko Szkaplerza świętego, Matko Boga! Oto ja, Two­je dziecko, wznoszę do Ciebie błagalnie ręce i z głębi serca wołam do Ciebie: Królowo Szkaplerza świętego, ratuj mnie, bo w Tobie cała moja nadzieja.

  Czytaj więcej »

 • 40 ARTYSTÓW W HOŁDZIE JP2
  40 ARTYSTÓW W HOŁDZIE JP2
  2020-06-18

  NADZWYCZAJNY KONCERT ONLINE PAMIĘCI JANA PAWŁA II z udziałem solistów METROPOLITAN OPERA niedziela 21 czerwca 20.00  Setna rocznica urodzin Jana Pawła II to niezwykła okazja do przypomnienia przesłania miłości i pokoju z którym Papież Jan Paweł II odwiedzał miliony wiernych na całym świecie. Przez blisko 27 lat swojego Pontyfikatu zyskał sympatię ludzi wszystkich kolorów skóry i religii. Nauka głoszona przez Ojca Świętego była przepełniona humanizmem, poświęcał całą swoja wiedzę człowiekowi, jego problemom, niesprawiedliwości i biedzie, niosąc przesłanie duchowe, które było w stanie zmienić oblicze świata i Kościoła.

  Czytaj więcej »

 • Nabożeństwo czerwcowe
  Nabożeństwo czerwcowe
  2020-05-31

  Nabożeństwo czerwcowe jest wyrazem naszej czci dla Najświętszego Serca  Jezusa oraz szczególnym sposobem wynagradzania Bożemu Sercu zniewag i grzechów. Warto znaleźć czas i zaplanować udział w tym nabożeństwie

  Czytaj więcej »

 • Dzień Dziecka
  Dzień Dziecka
  2020-05-31

  Bóg was miłuje, drogie dzieci! (…) życzę, abyście doznały w sposób szczególny miłości waszych rodziców, waszych braci i sióstr i całej rodziny. 

  Czytaj więcej »

 • Niedziela Wniebowstapienia Pańskiego
  Niedziela Wniebowstapienia Pańskiego
  2020-05-24

  Poezja św. Jana Pawła II wiersz: Pieśń o słońcu niewyczerpanym;  12.zwrotka: Jest we mnie kra­ina prze­źro­czy­sta w bla­sku je­zio­ra Ge­ne­za­ret -  i łódź... i ry­ba­cza przy­stań, opar­ta o ci­che fale...  

  Czytaj więcej »

 • 16 maja - św. Andrzeja Boboli
  16 maja - św. Andrzeja Boboli
  2020-05-16

  W roku 1938 byłem naocznym świadkiem powrotu męczennika do Ojczyzny. Albowiem jego trumna, jego relikwie wracały do Polski poprzez różne miasta, między innymi Kraków...

  Czytaj więcej »

 • Rocznica kanonizacji św. Jana Pawła II
  Rocznica kanonizacji św. Jana Pawła II
  2020-04-27

  27 kwietnia, w rocznicę kanonizacji naszego Przyjaciela, św. Jana Pawła II, spróbujmy w duchu Jego nauki zrobić jakikolwiek dobry uczynek na rzecz drugiego człowieka, budujmy wspólnie duchowy pomnik naszego ukochanego Ojca Świetego.

  Czytaj więcej »

 • Rocznica kanonizacji św. Siostry Faustyny
  Rocznica kanonizacji św. Siostry Faustyny
  2020-04-26

  30 kwietnia br. przypada 20. rocznica kanonizacji Siostry Faustyny Kowalskiej ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia – apostołki Bożego Miłosierdzia. Kanonizacja miała miejsce na placu św. Piotra w Rzymie i w Sanktuarium w Krakowie-Łagiewnikach w 2000 roku.

  Czytaj więcej »

rn