Rejestracja konta

Rejestrując się w serwisie będziesz miał(a) możliwość skontaktowania się z innymi użytkownikami, zamieszczania ogłoszeń, zdjęć, komentarzy etc.

Rejestruję się »

Logowanie do konta:

 
Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów...

Witaminy RodzinyJP2

 • Czasami wydaje nam się, że mieszka w nas dwóch różnych ludzi.
  2017-02-12 23:22

  Czasami wydaje nam się, że mieszka w nas dwóch różnych ludzi. Jeden, który wszystko doskonale czyni i tego człowieka prezentujemy światu. Jest też i ten drugi, którego się wstydzimy, i tego ukrywamy. W każdym człowieku istnieje coś takiego jak wewnętrzny dysonans i niespójność. Każdy chciałby być dobry, a jedynie dokonuje czynów, których sam często nie rozumie.

 • Nie ma zbyt wiele czasu być by szcześliwym.
  2017-02-12 23:13

  Nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia, a jakaś niewidzialna ręka nam je przekreśla. Nie mamy wtedy żadnego wyboru. Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś, jak potrafimy być nimi jutro?

 • Gdzie zaczyna się pokój.
  2017-02-08 22:47

  Czyżbyśmy chcieli ludzi doprowadzić do szaleństwa? Czasami zadaję sobie to pytanie. Mówi się tyle głupstw, Kupuje tyle niepotrzebnych rzeczy, Dochodzi do tylu nonsensów, Że można zwątpić w istnienie lepszego świata.

 • JAK ZACZYNA SIĘ LEPSZY ŚWIAT
  2017-01-13 23:26

  Czasami skarżymy się na złe czasy i okrutny, bezlitosny świat. Na nic zdadzą sie jednak skargi.

rn